Bestyrelse 02

Personale

Jens Hvid A Jens Hvid A

Jens Hvid Skouboe

Forstander

T: 97 74 11 06 (tast 2)
E: jenshvid@galtrup.dk

Marianne Laursen A Marianne Laursen A

Marianne Laursen

Viceforstander, vejleder & makerspace

T: 97 74 11 06 (tast 3)
E: marianne@galtrup.dk

Susanne Kingo A Susanne Kingo A

Susanne Kingo Hansen

Sekretær

T: 97 74 11 06 (tast 1)
E: susanne@galtrup.dk

Inge Juul A Inge Juul A

Inge Juhl

Engelsk, tysk, dansk & kulturfag

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: inge@galtrup.dk

FOTO PA VEJ FOTO PA VEJ

Martin Aeppli

Makerspace & naturfag

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: martin@galtrup.dk

Kristian Johansen A Kristian Johansen A

Kristian Johansen

Matematik, kulturfag, idræt & bordtennis/badminton

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: kristian@galtrup.dk

Laust Moller A Laust Moller A

Laust Møller

Musik, dansk & kulturfag

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: laust@galtrup.dk

Morten Vester A Morten Vester A

Morten Vester

Dansk, kuturfag, idræt, fodbold+ & fitness/dance

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: morten@galtrup.dk

Lasse Sonderborg A Lasse Sonderborg A

Lasse David Sønderborg

Musik, dansk & engelsk

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: lasse@galtrup.dk

Maj Blazejewicz A Maj Blazejewicz A

Maj Blazejewicz

Dansk (andetsprog), dansk & naturfag

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: maj@galtrup.dk

Mathias Albertsen A Mathias Albertsen A

Mathias H. Albertsen

Idræt & mentor

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: mathias@galtrup.dk

Anne Marie Madsen A Anne Marie Madsen A

Anna Marie Madsen

Fashion design

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: annamarie@galtrup.dk

Christian Farsinsen A Christian Farsinsen A

Christian Farsinsen

Fysik, matematik, idræt & fodbold

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: christian@galtrup.dk

Enok Skifte A Enok Skifte A

Enok Skifte

Matematik, kulturfag, vejleder & mentor

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: enok@galtrup.dk

Charlotte Olesen A Charlotte Olesen A

Charlotte Olesen

Naturfag & matematik

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: charlotte@galtrup.dk

Emma Christensen A Emma Christensen A

Emma Gerd Christensen

Fitness & engelsk

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: emma@galtrup.dk

FOTO PA VEJ FOTO PA VEJ

Sune Peder Pedersen

eSport

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: sune@galtrup.dk

Ole Storm A Ole Storm A

Ole Storm Poulsen

Makerspace & idræt

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: ole@galtrup.dk

Paw Olesen A Paw Olesen A

Paw Olesen

Grafisk design & makerspace

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: paw@galtrup.dk

Trine Riis A Trine Riis A

Trine Lund Riis

Kulturfag, dansk & engelsk

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: trine@galtrup.dk

Lars Hyldahl A Lars Hyldahl A

Lars Harbo Hyldahl

Køkkenchef

T: 97 74 11 06 (tast 5)
E: koekken@galtrup.dk

Susanne Kusk A Susanne Kusk A

Susanne Kusk Bæk

Køkken

T: 97 74 11 06 (tast 5)
E: galtrup@galtrup.dk

Anzhela Kholodinitskaya A Anzhela Kholodinitskaya A

Anzhela Kholodinitskaya

Køkken

T: 97 74 11 06 (tast 5)
E: galtrup@galtrup.dk

FOTO PA VEJ FOTO PA VEJ

Astrid Christoffersen

Køkken

T: 97 74 11 06 (tast 5)
E: galtrup@galtrup.dk

FOTO PA VEJ FOTO PA VEJ

Lene P. Mortensen

Køkken

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: galtrup@galtrup.dk

FOTO PA VEJ FOTO PA VEJ

Tina Pedersen

Rengøring

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: galtrup@galtrup.dk

FOTO PA VEJ FOTO PA VEJ

Bente K. Nielsen

Rengøring

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: galtrup@galtrup.dk

FOTO PA VEJ FOTO PA VEJ

H. C.

Teknik

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: galtrup@galtrup.dk

FOTO PA VEJ FOTO PA VEJ

Søren Sørensen

Pedel

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: galtrup@galtrup.dk

Henrik Kjaersgaard A Henrik Kjaersgaard A

Henrik S. Kjærgaard

Pedelmedhjælper

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: galtrup@galtrup.dk

Martin Nielsen A Martin Nielsen A

Martin Ø. Nielsen

Pedelmedhjælper

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: galtrup@galtrup.dk

Bestyrelse

Else Marie Pedersen Else Marie Pedersen

Else Marie Pedersen

Formand

T: 97 76 90 09
E: info@tempa.dk

Thumbnail IMG 20201006 074733 Thumbnail IMG 20201006 074733

Ole Kobbelgaard

Næstformand

T: ..
E: olekobbelgaard@gmail.com

IMG 8231 IMG 8231

Anne Lise Lanther

Bestyrelsemedlem

T: ..
E: anneliselanther@gmail.com

HHE2016 (2) HHE2016 (2)

Hans Henrik Ebbesen

Bestyrelsemedlem

T: ...
E: hhebbesen@gmail.com

Anne Heide Anne Heide

Anne Heide

Bestyrelsemedlem

T: ...
E: heideanne@hotmail.com