Galtrup2 1920X500

Personale

Jens Profil Jens Profil

Jens Hvid

Forstander

T: 97 74 11 06 (tast 2)
E: jenshvid@galtrup.dk

Marianne Marianne

Marianne Laursen

Viceforstander, skolevejleder og lærer i makerspace

T: 97 74 11 06 (tast 3)
E: marianne@galtrup.dk

Susanne Susanne

Susanne Kingo

Skolesekretær

T: 97 74 11 06 (tast 1)
E: susanne@galtrup.dk

Inge Inge

Inge Juul

Lærer i dansk, engelsk, tysk og kulturfag

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: inge@galtrup.dk

Martin Martin

Martin Aeppli

Lærer i makerspace, tysk og naturfag

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: martin@galtrup.dk

Kristian Kristian

Kristian Johansen

Lærer i matematik, kulturfag, bordtennis & badminton og fitness

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: kristian@galtrup.dk

Laust Laust

Laust Møller

Lærer i musik, dansk og kulturfag

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: laust@galtrup.dk

Morten Morten

Morten Vester

Lærer i dansk, kulturfag, fitness og fodbold

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: morten@galtrup.dk

Lasse Lasse

Lasse David Sønderborg

Lærer i musik og dansk

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: lasse@galtrup.dk

Maj Maj

Maj Blazejewicz

Lærer i dansk som andetsprog og naturfag

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: maj@galtrup.dk

Mathias H Mathias H

Mathias H. Albertsen

Mentor og lærer i idræt og kulturfag

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: mathias@galtrup.dk

Anne Anne

Anne Marie Madsen

Lærer i fashion design, idræt og naturfag

T: 97 74 11 06 (tast 4)
E: annemarie@galtrup.dk